Obsługa budowy

house3-1000x500

Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz projektowych.

Poprowadzimy Twoją budowę przez wszystkie etapy jej realizacji. Począwszy od mapy do celów projektowych przez wytyczenie budynku w terenie na inwentaryzacji powykonawczej skończywszy.

Pierwszym etapem jest sporządzenie mapy do celów projektowych. Tylko rzetelna informacja o usytuowaniu obiektów budowlanych i prawidłowy przebieg uzbrojenia na mapie pozwoli na prawidłowe zaprojektowanie zagospodarowania terenu. W przypadku projektowania budynków w odległościach poniżej 4 m od granicy nieruchomości analizujemy szkice katastralne i ustalamy przebieg granic w terenie.

Tyczenie budynków prowadzimy przy pomocy sprzętu o najwyższej dokładności kątowej i liniowej dzięki temu wyniki naszych pomiarów charakteryzują się niezawodnością.

Przyjmujemy zlecenia w ramach aktualizacji danych ewidencyjnych działek i budynków. Zajmujemy się pomiarami powierzchni mieszkań,i pomieszczeń użytkowych.

Pomiary inwentaryzacyjne szczegółowo analizujemy pod względem zgodności z projektem. Wynikiem pracy jest mapa powykonawcza z usytuowaniem nowych elementów zagospodarowania działki oraz szkice branżowe niezbędne do uzyskania pozwoleń na użytkowanie.

Galeria

Skontaktuj się z Nami!

Czekamy by rozpocząć z Tobą współpracę!

Adres

ul. Chorzowska 50,
44-100 Gliwice

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 18:00

Telefon

+48 601 303 883

Email

info@geo-tec.pl